تیشرت با چاپ دلخواه

صفحه اصلیتیشرت با چاپ دلخواه

شاید در نگاه اول به سایت فروشگاه تاکسیکی پیش خودتون فکر کنید که این فروشگاه تنها تیشرت چاپ شده های آماده با طرح های خودش رو میفروشه .

پس پیش شما ممکنه سوال باشه باشه که آیا تاکسیکی تیشرت با چاپ دلخواه من هم انجام میده ؟

باید به عرض شما برسونیم که بله .

پایینتر فرآیند ارسال عکس و … رو بهتون توضیح میدم

خب اگر وارد این صفحه شده باشین فرض رو بر این میگیریم که شما از طرح های آماده ما و طرح هایی که برای شما موک آپ کردیم خوشتون نیومده . پس چاره چیه ؟

چاره اینجاست که شما طرح مورد نظر خودتون رو برای ما از طریق شبکه اجتماعی های مختلف ارسال کنید .

 

برای چاپ تیشرت با طرح دلخواه شما می بایست چند مسیر رو طی کنید .

1- ابتدا از بنر زیر وارد محصول مربوط به تیشرت با طراحی دلخواه شوید . رنگ و سایز رو انتخاب کنید و سفارشتون رو تکمیل کنید.

تیشرت با چاپ دلخواه
چاپ تیشرت با طرح دلخواه

چاپ تیشرت با طرح دلخواه شما

2- بعد از ثبت سفارش کد سفارش خودتون رو در یکی شبکه های اجتماعی درج شده در سایت به همراه تصویر مورد نظرتون با اطلاعات درج شده در تصویر سمت راست به صورت png ارسال کنید 

3- تصویر شما باید یک فایل png باشه (بدون بک گرانت یا اصطلاحا transparent )به صورت مستطیل که طولش 40 سانتی متر از بالا به پایین و 28 سانتی متر از راست به چپ باشه .

رزولوشن تصویرتون رو حتما روی 300DPI بزارید که تصویرتون با کیفیت باشه و رنگ بندیش هم روی RGB  باشه . 

4- حالا شما فایلتون رو از طرق زیر برامون ارسال کنید و به ما بگید که میخواید طرحتون جلوی لباس چاپ بشه و یا پشتش و یا حتی دو طرف . 

حالا طرح شما به دست ما رسیده است و د ر صف چاپ قرار میگیرد. در صورتی که همکاران ما نیاز به تماس با شما داشته باشند از طریق شماره تماس ارسالی شما باهاتون ارتباط خواهند گرفت . پس در وارد کردن اطلاعات زمان تکمیل خرید نهایت دقت را به خرج بدید . طرح شما بعد از زمان تاییدیه بین 10 تا 12 روز به دست شما خواهد رسید . پس عجله نکنید! 

در زمان ارسال برای شما کد مرسوله ارسال خواهد شد . در صورتی که کد مرسوله به دستتون نرسید لطفا پس از 9 روز به یکی از پشتیبانی ها پیام بدید تا کد براتون ارسال شود . 

آیا ما به صورت عمده چاپ می کنیم ؟ محصولات دیگمون هم چاپ دلخواه داره ؟ 

بله برای نیاز به چاپ اورگانی و یا چاپ دلخواه دیگر محصولات با شماره تماس درج شده در سایت تماس بگیرید . 

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید